Jaar:

Grootste stijgers van 2017 (minimaal 100 plaatsen gestegen).

Positie 2017 Artiest Titel Jaar Positie 2016 Verschil
353VOLBEATSad Man's Tongue200718331480
573AdeleMillion Years Ago201618591286
580Leonard CohenTake This Waltz198816711091
536George MichaelFather Figure198815911055
317George MichaelJesus To A Child199613501033
608Bruno Mars24k Magic201616131005
629David BowieWild Is The Wind197616321003
648George MichaelFaith19871611963
135George Michael & QueenSomebody To Love (Live)19931054919
768Sandy CoastThe Eyes Of Jenny19811678910
533De Staat Witch Doctor20141439906
834David BowieBlackstar20151736902
412George MichaelCowboys And Angels19901277865
1134Alan WalkerFaded20161937803
564George MichaelA Different Corner19861354790
698Leonard CohenYou Want It Darker20161407709
255AC/DCBack in black1980957702
905M.A.S.H.Suicide Is Painless19701494589
937ForeignerCold As Ice19771517580
1225Traveling WilburysHandle With Care19881803578
1313SMASH MOUTHAll Star19991890577
770De DijkKan Ik Iets Voor Je Doen?20111344574
714George Michael & Elton JohnDon't Let The Sun Go Down On Me19911266552
555Red Hot Chili PeppersDark Necessities20161089534
1241The BeatlesSgt Pepper's Lonely Hearts Club Band19671769528
455KensingtonDo I Ever2016969514
1135Calum ScottDancing On My Own20161622487
1128The ClashShould I Stay Or Should I Go19821615487
398Linkin ParkBreaking The Habit2004882484
1124The Doobie BrothersWhat A Fool Believes19781599475
436Chuck BerryJohnny B. Goode1958901465
54DisturbedThe Sound Of Silence2016518464
769Elton JohnRocket man19721230461
1348Elvis PresleyGuitar Man19721806458
1547ColdplayPolitik20022000453
1175The Rolling StonesMidnight Rambler19691624449
1325OasisLIVE FOREVER19941743418
1286PinkRaise Your Glass20101689403
643Fats DominoBlueberry Hill19571045402
1594PropagandaDuel (Eye To Eye)19851995401
232George MichaelCareless Whisper1984614382
204Rag 'N Bone ManHuman2016583379
405JAY ZNumb/Encore2004772367
1390Peter SarstedtWhere Do You Go To My Lovely19691748358
1395Therapy?Diane19951749354
1267SpinvisBagagedrager 20021619352
1336Doe MaarPa19831686350
1548Frank Boeijen GroepWinter In Hamburg19871893345
1188Foo FightersAll My Life20021533345
1214TiestoTraffic20031558344
1398BastilleGood Grief20161738340
1028PinkFamily Portrait20031367339
1615AmericaVentura Highway19721952337
1246Al JarreauRoof Garden19821572326
1136The BeatlesShe's Leaving Home19671457321
1080Twenty One PilotsStressed Out20161398318
485Led ZeppelinImmigrant Song1971803318
1564The SweetFox On The Run19751879315
1087Wham!Wake Me Up Before You Go-Go19841400313
1451Claw Boys ClawRosie19921760309
60KensingtonSorry2016365305
1174Ed SheeranLego House20121474300
1655INXSOriginal Sin19841955300
167Marvin GayeWhat's Going On1971464297
1371Elton JohnTiny Dancer19711667296
1671Joe JacksonSlow Song19821965294
1621Steely DanReelin' In The Years19731915294
1014LuciferHouse For Sale19751307293
1588ForeignerThat Was Yesterday19851870282
1131Xavier RuddFollow The Sun20161411280
499David BowieLazarus2015778279
1445EminemWithout Me20021717272
1702BlondieHeart Of Glass19791974272
1146Rene KlijnMr. Blue19931417271
1641Run DMC & AerosmithWalk This Way19861910269
252Fleetwood MacThe Chain1977520268
1703The BeatlesI Want To Hold Your Hand19641969266
1411AlphavilleBig In Japan19841674263
767Donna SummerI Feel Love19771029262
1549Elton JohnSorry Seems To Be The Hardest Word19761807258
1010LiveThe Dolphin's Cry19991262252
1580YazooDon't Go19821830250
990Duran DuranThe Reflex19841239249
884Black Eyed PeasWhere Is The Love20031131247
1472BOMFUNK MC'SFreestyler20001714242
1645Lady GagaPoker Face20091887242
1705EditorsOcean Of Night20151946241
971Chicago25 Or 6 To 419701210239
330Neil DiamondSweet Caroline1969569239
1280Barbra StreisandThe Way We Were19731518238
1442Foster The PeoplePumped Up Kicks20111680238
1741KeaneThis Is The Last Time20051977236
579The War On DrugsUnder The Pressure2014814235
1308KaneDamn Those Eyes19991540232
193SoundgardenBlack Hole Sun1994425232
1064MobyWhy Does My Heart Feel So Bad? 19991295231
875Robert LongFlink Zijn19771105230
717ValensiaGaia1993945228
947STONE TEMPLE PILOTSPlush19931172225
1610AerosmithCrazy19931835225
1602Shirley BasseyThis Is My Life19791827225
798Elton JohnCircle Of Life19941023225
1683UKRendez-Vous 6:0219791902219
1209Imagine DragonsOn top of the world20131425216
1763Kaiser ChiefsI PREDICT A RIOT20051978215
1367Tanita TikaramTwist In My Sobriety19881581214
1699MARILYN MANSONBeautiful People19961913214
1609SMASHING PUMPKINSBullet With Butterfly Wings19951823214
1603StereophonicsDAKOTA20051817214
452London GrammarStrong2014665213
1585WHITE LIESFAREWELL TO THE FAIRGROUND20091798213
1382The Rolling StonesUnder My Thumb19661593211
410Ed SheeranThe A Team2011621211
786Elton JohnNikita1985996210
1222MadonnaLive To Tell19861430208
1579SupertrampGoodbye Stranger19791784205
1005HeartBarracuda19771208203
1027SupertrampTake The Long Way Home19791228201
1100The Rolling StonesHonky Tonk Women19691298198
1292UB40Food For Thought19801489197
1215Joni MitchellBoth Sides Now19671412197
1097RushSpirit Of Radio19801291194
1461Charlie Daniels BandThe Devil Went Down To Georgia19791652191
1356SpinvisVoor Ik Vergeet20021546190
1279AnoukJerusalem20051469190
630Nick Cave & The Bad SeedsINTO MY ARMS1997819189
976Dave BrubeckTake Five19621165189
1139BUSHGLYCERINE19961328189
847Rick AstleyNever Gonna Give You Up19871036189
723Foo FightersBest Of You2015911188
577GORILLAZFeel Good Inc2005764187
1457Walk The MoonShut Up And Dance20141640183
1485Barry WhiteLet The Music Play19761668183
487Elvis PresleyCan't Help Falling In Love With You1961670183
1538Shawn MendesMercy20161719181
1716U2Elevation20011896180
1478Foo FightersWheels20091654176
840The Doobie BrothersListen To The Music19721016176
1576The Rolling StonesTime Is On My Side19651751175
391Guns N' RosesEstranged1994566175
1233Elvis PresleyBurning Love19721405172
1822Small FacesTin Soldier19681993171
417Chris IsaakWicked Game1991588171
1496The Doobie BrothersLong Train Runnin'19731666170
1473Santana Ft. Rob ThomasSmooth19991643170
876Talk TalkLife's What You Make It19851046170
1780Robert PalmerEvery Kinda People19781950170
1041The Rolling StonesMiss You19781211170
490ElbowLippy Kids2011659169
1048The War On DrugsRed Eyes20131216168
1046Duran DuranSave A Prayer 19851214168
808Macklemore & Ryan Lewis Ft. Ray DaltonCan't Hold Us2012975167
751André HazesZeg Maar Niets Meer1982917166
366Wham!Last Christmas1984530164
979Douwe BobJacob's Song20161143164
972EditorsRacing Rats20071134162
867Fischer-ZThe Worker19791028161
669Franz FerdinandTake Me Out2003830161
1728Jacques BrelVoir Un Ami Pleurer19611889161
897Tears For FearsShout19851058161
1654Queens of the Stone AgeI Sat by the Ocean20131814160
1258Mr. MisterBroken Wings19861418160
1531ABBAThe Name Of The Game19771690159
1185The Beach BoysWouldn't It Be Nice19661343158
450U2I Will Follow1982606156
1557Steely DanDo It Again19721713156
1038Fleetwood MacOh Well - Part 119691192154
596OasisChampagne Supernova1996748152
706Joe CockerUnchain My Heart1987858152
1378Al StewartOn The Border19771529151
1546GossipHEAVY CROSS20091697151
1229Alannah MylesBlack Velvet19901380151
1072Tears For FearsSowing The Seeds Of Love19891223151
1065GIGI D'AGOSTINOL'AMOUR TOUJOURS19991215150
1370YesYours Is No Disgrace19711520150
1810HeartMagic man19761960150
1711ClouseauDomino19901860149
1301Foo FightersTimes Like These20021450149
451PinkTry2012600149
975Talk TalkIt's My Life19841122147
1792Steely DanRikki Don't Lose That Number19741939147
809Bruce Springsteen & The E Street BandTrapped (Live)1985956147
732EvanescenceBring Me To Life2003878146
1526SaybiaThe Second You Sleep20021670144
956Ozzy OsbourneNo More Tears19921100144
1804André Hazes'n Vriend19801948144
1160Emerson Lake & PalmerLucky Man19711304144
776SurvivorEye Of The Tiger1982918142
115OasisDon't Look Back In Anger1996257142
1802Elton JohnDaniel19731944142
1218The CatsScarlet Ribbons19691360142
1441KissSure Know Something19791583142
912The Black KeysLonely Boy20111053141
1713The ClashThe magnificent seven19801853140
11962Pac ft. Dr. DreDEAR MAMA19981336140
538Fleetwood MacLandslide1975677139
1400Peter FramptonShow Me The Way19761538138
1148U2Vertigo20041286138
1414Elvis PresleyAre You Lonesome Tonight19601552138
491Guns N' RosesPatience1989629138
112Neil YoungOld Man1972249137
509Mark Ronson Ft. Amy WinehouseValerie2007646137
1113OutkastHey Ya!20041249136
1111Is Ook SchitterendVoltooid Verleden Tijd19971247136
1675EminemCleanin' Out My Closet20021811136
1270Gladys Knight & The PipsMidnight Train To Georgia19731406136
324SantanaShe's Not There1978459135
1622Whitney HoustonGreatest Love Of All19861756134
799Dire StraitsOn Every Street1992933134
547Pink FloydHigh Hopes1994681134
1513The CarsDrive19841646133
616Pink FloydUs And Them1973749133
873The Rolling StonesRuby Tuesday19671004131
1483Ed SheeranSing20141614131
1062Marvin GayeLet's Get It On19731193131
489Eminem ft. DidoStan2000619130
607Frank Boeijen GroepDe Verzoening1987737130
1330Ellen FoleyWe Belong To The Night19791458128
914Roxy MusicAvalon19821041127
407U2New Years Day1983534127
1517Michael JacksonWanna Be Startin' Something19831644127
1094ABBAKnowing Me, Knowing You19771221127
1859Pink FloydSee Emily Play19671985126
592U2All I Want Is You1989718126
1191Roberta FlackThe First Time Ever I Saw Your Face19721316125
344BløfOmarm2003469125
1357Chris IsaakBlue Hotel19871482125
24710CCI'm Not In Love1975372125
518Men At WorkDown Under1982642124
448Talk TalkSuch A Shame1984572124
1035QUEENS OF THE STONE AGEGo With The Flow20021159124
375AC/DCYou Shook Me All Night Long1980499124
18382 Brothers On The 4th FloorNever Alone19931961123
335Guns N' RosesWelcome To The Jungle1989457122
1109Limp BizkitBehind Blue Eyes20031231122
909Ten Years AfterI'm Going Home19711031122
1727ElbowGROUNDS FOR DIVORCE20081848121
939Dolly Parton & Kenny RogersIslands In The Stream19831060121
1036Zucchero FornaciariIl Volo19961157121
311Imagine DragonsRadioactive2012432121
825R.E.M.The One I Love1987946121
674Fleetwood MacEverywhere1988794120
1795Pet Shop BoysGo West19931914119
1507Jim CroceI'll Have To Say I Love You In A Song19741626119
1739Bryan FerryLet's Stick Together19761857118
567EurythmicsSweet Dreams1983685118
1862Procol HarumHomburg19671980118
528WhitesnakeHere i go again1987645117
40Linkin ParkIn The End2001157117
774KrezipSweet Goodbyes2009891117
1127The ShadowsApache19601242115
1091Michael JacksonDon't Stop Till You Get Enough19791206115
877Emerson Lake & PalmerPeter Gunn Theme1980992115
880John FarnhamYou're The Voice1987994114
719TavaresHeaven Must Be Missing An Angel1976832113
696Melissa EtheridgeLike The Way I Do1989809113
1849ChicagoYou're The Inspiration 19851962113
997The Black CrowesRemedy19921110113
1022Smashing Pumpkins197919961135113
1650Green DayWhen I Come Around19951763113
1092Doe MaarSmoorverliefd19811205113
1652Billy IdolEyes Without A Face19841764112
1015BløfAlles Is Liefde20071127112
862The CranberriesLinger1993973111
649Elvis PresleyJailhouse Rock1957760111
1617ABBAS.O.S.19751727110
1394FocusSylvia19721504110
1629A BalladeerSwim With Sam20061739110
1116ExtremeMore Than Words19911225109
1649Elvis PresleyYou're The Devil In Disguise19631757108
1528Toontje LagerStiekem Gedanst19831636108
1433Backstreet BoysEverybody (Backstreet's Back)19971541108
602Joe JacksonBe My Number Two1984710108
1718Roxy MusicIf There's Something19721825107
498HeartAlone1987604106
1184Paul De Leeuw & AlderliefsteUne Belle Histoire / Een Mooi Verhaal20061290106
980JapanNightporter19801085105
1315The Rolling StonesAs Tears Go By19661420105
575Mike OldfieldTubular Bells1974680105
1474Jeff WayneForever Autumn19781579105
1824Raymond van het GroenewoudJe Veux De L'amour19801928104
1524The Temper TrapSWEET DISPOSITION20091627103
1782Roy OrbisonOh, Pretty Woman19641885103
1554The Black KeysGold On The Ceiling20111656102
1515Lady GagaBad Romance20091617102
1075Creedence Clearwater RevivalProud Mary19691177102
1227GorkiMia19921329102
425Talking HeadsPsycho Killer1978526101
1179FaithlessWe Come 120011280101

Totaal: 289

© 2013 - 2017 Statistieken door Pino112. Data van NPO Radio 2.