Jaar:

Grootste stijgers van 2016 (minimaal 100 plaatsen gestegen).

Positie 2016 Artiest Titel Jaar Positie 2015 Verschil
144AdeleWhen We Were Young201517031559
221Alicia KeysEmpire State Of Mind (Part 2)200917731552
338NormaalDeurdonderen198218571519
504ZZ TopLA Grange197319881484
436The ProclaimersI'm Gonna Be (500 Miles)198819111475
232Jason PaigeGotta Catch 'M All (Pokemon Theme Song)199716661434
532Bruce SpringsteenTougher Than The Rest198719251393
286MetallicaFade To Black198416721386
579Alice in ChainsWould?199219481369
648Arctic MonkeysI BET YOU LOOK GOOD ON THE DANCEFLOOR200519931345
290VolbeatLola Montez201316221332
189Iron MaidenFear Of The Dark199314901301
679TyphoonHemel Valt201519501271
571Tame ImpalaLet It Happen201517901219
800Stef BosIs Dit Nu Later199019491149
748OasisChampagne Supernova199618281080
702PrinceLet's Go Crazy198517811079
681Pink FloydHigh Hopes199417551074
577ColdplayAdventure Of A Lifetime201516421065
814The War On DrugsUnder The Pressure201418761062
455SiaChandelier201315151060
773Matt SimonsCatch & Release201418241051
254PrinceSometimes It Snows In April199612941040
109MetallicaMaster of Puppets198611401031
540David BowieChanges197115411001
501Eddie VedderHard Sun20071477976
677Fleetwood MacLandslide19751625948
640PrinceI Would Die 4 U19841508868
864KensingtonDone With It20151730866
1053The Black KeysLonely Boy20111906853
404Prince199919821257853
160RammsteinDu Hast19971006846
961David BowieFame19751803842
1019Shawn MendesStitches20151858839
585PrinceRaspberry Beret19851386801
1098DoorRoadhouse Blues19701879781
187RammsteinSonne2001947760
586David BowieAbsolute Beginners19861342756
1047KodalineAll I Want20121799752
156MotAce Of Spades1980896740
957AC/DCBack in black19801679722
491David Bowie & Pat Metheny GroupThis Is Not America19851199708
237System Of A DownChop Suey!2001922685
970StereophonicsMaybe Tomorrow20031647677
576David BowieGolden Years19761250674
856David BowieThe Jean Genie19731529673
230David BowieRebel Rebel1974901671
566Guns N' RosesEstranged19941226660
162David BowieLet's Dance1983803641
502Tenacious DTribute20031141639
813Tori AmosWinter19921447634
1263House Of PainJump Around19921895632
484GenesisFirth Of Fifth19731110626
1216The War On DrugsRed Eyes20131834618
227KensingtonRiddles2015838611
601Foo FightersWalk20111190589
909MuseMercy20151491582
1343The Beach BoysWouldn't It Be Nice19661914571
310David BowieAshes To Ashes1980851541
1072Jeroen van KoningsbruggeWit Licht20151611539
177Leonard CohenSo Long Marianne1968713536
746Aretha FranklinNatural Woman (You Make Me Feel Like) 19671272526
523David Bowie & Mick JaggerDancing In The Street19851028505
472David BowieSound And Vision1977975503
1349Frankie Goes To HollywoodRelax19841852503
1024The Rolling StonesLittle Red Rooster19651524500
402Rowwen Hezede peel in brand2005900498
379David BowieChina Girl1983871492
893MetallicaThe Unforgiven III20081384491
1002De Jeugd van TegenwoordigWatskeburt?!20051481479
632DotanLet The River In20151097465
1356Cyndi LauperTime After Time19841812456
207PrinceWhen Doves Cry1984658451
1230Elton JohnRocket man19721668438
497Ed SheeranPhotograph2015930433
1259BeyoncéSingle Ladies (put a ring on it)20081683424
1496SantanaOye Como Va19711917421
185MusePsycho2015597412
759ABBADoes Your Mother Know19791168409
1577Sam & DaveSoul Man19671980403
354PrinceSign 'O' The Times1987755401
1227Bruno MarsJust The Way You Are20101620393
182David BowieLife On Mars1971570388
626Red Hot Chili PeppersGive It Away19921012386
721PrinceKiss19861101380
1363BeyoncéLove On Top20111743380
1324KovacsDiggin'20151704380
1345The ByrdsMr. Tambourine Man19651720375
427The Black KeysLittle Black Submarines2012801374
968ChicLe Freak19781330362
1448Blind MelonNo Rain19931806358
1611George MichaelFaith19871966355
972Het Goede DoelVriendschap19831323351
955Beth HartL.A. Song19991297342
834Cyndi LauperTrue Colors19861173339
1663Michael KiwanukaHome Again20121992329
1667Elton JohnTiny Dancer19711995328
1021The KinksLola (live)19801349328
1647KovacsMy Love20151973326
612David Bowie & Tina TurnerTonight1988936324
726Crowded HouseDon't Dream It's Over19871046320
1061Emeli SandClown20121381320
462David BowieZiggy Stardust1972781319
1676BeyoncéRun The World 20111987311
110Leonard CohenSuzanne1968417307
1615The ClashShould I Stay Or Should I Go19821921306
1154Skunk AnansieHedonism19971454300
1665Blackstreet ft. Dr. DreNo Diggity19961964299
672Bruce SpringsteenWaiting On A Sunny Day2003968296
1635The Black CrowesHard to handle19901928293
1049ABBAGimme Gimme Gimme19791341292
1544Steve Miller BandThe Joker19731835291
1618RoxetteIt Must Have Been Love19901909291
1114ABBATake A Chance On Me19771397283
498Crosby, Stills, Nash & YoungTeach Your Children1970776278
874Justin BieberSorry20151151277
1137DotanHungry20151412275
966Bee GeesSpicks And Specks19671240274
899Stevie WonderI Wish19771172273
505Iggy PopLust For Life1977777272
1536Randy CrawfordOne Day I'll Fly Away19801804268
1368The BeatlesA Hard Day's Night19641626258
1704JamiroquaiSeven Days In Sunny June20051954250
1545Golden EarringWeekend Love19791794249
1397Fatboy SlimPraise You19981646249
931Sniff 'n The TearsDriver's Seat19801180249
1390Steve Miller BandFly Like An Eagle19761637247
990Paul Simon50 Ways To Leave Your Lover19761235245
544Crosby, Stills, Nash & YoungOur House1970785241
1383Living ColourLove Rears Its Ugly Head19901623240
1108Bee GeesNight Fever19781348240
1506Bruno MarsTreasure20131745239
1570Beyoncé ft. Jay-ZCrazy In Love20021807237
783Anita MeyerWhy Tell Me Why19811016233
1593The Rolling StonesUnder My Thumb19661825232
485Counting CrowsMr. Jones1994715230
655Shocking BlueVenus1969885230
796Skunk AnansieWeak19951023227
1410Paul KalkbrennerSKY AND SAND20081633223
547ABBAMamma Mia1975769222
276SantanaBlack Magic Woman1970498222
643Iggy PopPassenger1976863220
745ClouseauDaar Gaat Ze1990964219
1358Phil CollinsYou Can't Hurry Love19821576218
1073The BabysIsn't It Time19771287214
1728FugeesKilling Me Softly19961937209
1776The BabysA Piece Of The Action19781983207
863Bee GeesMassachusetts19671070207
985Doe MaarIs Dit Alles19821191206
1123Bruce SpringsteenHungry Heart19801325202
1783Lenny KravitzAlways On The Run19911984201
1572Al JarreauRoof Garden19821771199
1038Soft CellTainted Love19811236198
871Cheap TrickI Want You To Want Me19791067196
1118Stevie WonderIsn't She Lovely19761314196
1241Paul De LeeuwVlieg Met Me Mee19921435194
1514Earth & FireWeekend19791706192
1327Pearl JamDaughter19931518191
1653EurythmicsThere Must Be An Angel (Playing With My Heart)19851844191
355The EaglesTake It Easy1972545190
1578Boudewijn de GrootEen Meisje Van 1619651767189
1765The ClashRock The Casbah19821953188
1441Reinhard MeyGute Nacht Freunde19741628187
1136Bee GeesI Started A Joke19691321185
1720OutkastMs. Jackson20011903183
843BastilleThings We Lost In The Fire20131026183
480The Boxer RebellionDiamonds2013662182
1610Boudewijn de GrootAls De Rook Om Je Hoofd Is Verdwenen19721792182
425SoundgardenBlack Hole Sun1994605180
983Michael JacksonThe Way You Make Me Feel19871161178
720The CarpentersTop Of The World1973898178
1528Willeke AlbertiTelkens Weer19751705177
1600Bruno MarsGrenade20101776176
883Bruce SpringsteenThe Rising20021051168
1341Bette MidlerBeast Of Burden19841509168
550ChicagoIf You Leave Me Now1976716166
717Bee GeesWords1968882165
1333Pet Shop BoysWest End Girls19861497164
1534Bee GeesYou Win Again19871697163
1805Ellie GouldingLove Me Like You Do20151967162
1601Rob de NijsMalle Babbe19751760159
29Leonard CohenHallelujah1984188159
496Bee GeesHow Deep Is Your Love1977654158
1432Vandenberg's MoonkingsBurning Heart19831588156
386Michael JacksonDirty Diana1988541155
824Depeche ModeJust Can't Get Enough1985978154
927Charly Lownoise en Mental TheoWonderfull Days19941081154
1107BLINK 182All The Small Things19991259152
707BlondieDenis1978857150
658Het Goede DoelBelgie1982808150
1112Cock RobinThe Promise You Made19861262150
615DJ Paul ElstakRainbow In The Sky1995765150
1184The Beach BoysTears in the morning19701334150
433Beth HartLeave The Light On2003581148
733QueenA Kind Of Magic1986880147
1714BOMFUNK MC'SFreestyler20001861147
1172STONE TEMPLE PILOTSPlush19931318146
1303Pet Shop BoysIt's A Sin19871444141
1446Whitney HoustonI Wanna Dance With Somebody19871586140
1160Elvis PresleyLove Me Tender19561300140
785Alice CooperSchool's Out1972924139
1361The KillersSOMEBODY TOLD ME20041499138
1146Bee GeesNights On Broadway19751284138
1436Crosby, Stills, Nash & YoungCarry On19701574138
510John DenverAnnie's Song1976646136
950ABBALay All Your Love On Me19811086136
1834Michael JacksonI Just Can't Stop Loving You19871970136
1525Michael JacksonRock With You19791661136
920The BeatlesLucy In The Sky With Diamonds19671053133
588Chris IsaakWicked Game1991721133
487John DenverLeaving On A Jet Plane1969619132
1595GenesisI Can't Dance19921727132
394ForeignerI Want To Know What Love Is1984524130
1835AerosmithCrazy19931963128
560Bruce SpringsteenJungleland1975688128
513BlurSong 21997639126
399Bee GeesStayin' Alive1978525126
1465Hot ChocolateEmma19741590125
1437Simon & GarfunkelCecilia19701562125
1684The BeatlesLove Me Do19631809125
695The PoliceSo Lonely1979819124
857Tears For FearsEverybody Wants To Rule The World1985979122
1532Barbra Streisand & Neil DiamondYou Don't Bring Me Flowers19781654122
907Janis JoplinMercedes Benz19701027120
1788The Boomtown RatsI Don't Like Mondays19791907119
1721The Pointer SistersFire19791839118
1774Dusty SpringfieldI Close My Eyes (And Count To Ten)19681891117
1253Bee GeesTragedy19791370117
517Bruce SpringsteenMy Hometown1986633116
825Crowded HouseFour Seasons In One Day1992940115
1237Bad EnglishTime Stood Still19911352115
1000Muddy WatersMannish Boy19881115115
87Queen & David BowieUnder Pressure1981201114
1181Al GreenLet's Stay Together19711295114
670Elvis PresleyCan't Help Falling In Love1961784114
1855George Baker (Selection)Una Paloma Blanca19751968113
662BanglesEternal Flame1989774112
868Dusty SpringfieldSon Of A Preacher Man1968980112
1147Dolly PartonI Will Always Love You19831258111
1332Dr HookSylvia's Mother19721442110
1768The BeatlesEight Days A Week19651877109
1379Crowded HouseInto Temptation19891488109
1485Reinhard MeyAls De Dag Van Toen19751593108
1824JOHANTumble And Fall20011932108
1451Neil DiamondSeptember Morn'19791557106
859Amy WinehouseTears dry on their own2007965106
456Crosby, Stills, Nash & YoungAlmost Cut My Hair1971562106
1041Roxy MusicAvalon19821147106
431K's choiceNot An Addict1996536105
788The BeatlesMichelle1966893105
1169Electric Light OrchestraDon't Bring Me Down19791274105
1197Lange FransHet Land Van20051301104
573De DijkBloedend Hart1982676103
607Paul SimonYou Can Call Me Al1986709102
1366The CommunardsDon't Leave Me This Way19861467101
1176Stevie WonderSir Duke19771277101
38David BowieSpace Oddity1969139101
1731Tom OdellGrow Old With Me20131832101

Totaal: 258

© 2013 - 2016 Statistieken door Pino112. Data van NPO Radio 2.