Jaar:

Grootste stijgers van 2020 (minimaal 100 plaatsen gestegen).

Positie 2020 Artiest Titel Jaar Positie 2019 Verschil
87Kensington Uncharted201917221635
184Lady Gaga & Bradley Cooper Always Remember Us This Way201914301246
105Floor Jansen & Henk Poort Phantom of the Opera201913221217
709Bløf Hou Vol Hou Vast201118031094
365Nightwish Ghost Love Score (live)201314171052
555Simon & Garfunkel Homeward Bound196615901035
166Rammstein Deutschland20191140974
493Suzan & Freek Blauwe dag20191442949
913Bill Withers Lovely Day19781658745
983R.E.M. It's The End Of The World As We Know It19871724741
1068The Police Don't Stand So Close To Me19801784716
796one direction Story Of My Life20131501705
721DI-RECT Times Are Changing20091373652
832Chris Stapleton Tennessee Whiskey20151452620
902Diggy Dex De Zon Op20181513611
430Snelle Reünie20191035605
1024The Teskey Brothers Pain and Misery20191628604
171Stef Bos Is Dit Nu Later1990767596
1165Foo Fighters Times Like These20031757592
308Rob de Nijs Foto Van Vroeger1980865557
753Rob de Nijs Malle Babbe19751297544
848Peter Schilling Major Tom (Völlig Losgelöst)19831385537
996Rufus Wainwright Going To A Town20071523527
1468Loreen Euphoria20121974506
271Maroon 5 Memories2019770499
1153Stef Bos Ik Heb Je Lief19921645492
1064Van Halen Why Can't This Be Love19871555491
309Jay Z ft. Alicia Keys Empire State Of Mind2009782473
644Lewis Capaldi Someone You Loved20191113469
658Rob de Nijs Banger Hart19961116458
1354Wham! Club Tropicana19831796442
1034Roxette It Must Have Been Love19901475441
833Bruce Springsteen The Rising20021262429
351Gerry & the Pacemakers You'll Never Walk Alone1963780429
1531Lionel Richie All Night Long (All Night)19831956425
1309Blondie Heart Of Glass19791682373
394Rob de Nijs Het Werd Zomer1977766372
821Lenny Kravitz Let Love Rule19891184363
363Kenny Rogers & Dolly Parton Islands In The Stream1983723360
318Van Halen Runnin' With The Devil1980677359
1617Tina Turner We Don't Need Another Hero19851976359
1100Justin Timberlake Mirrors20131456356
1038Simon & Garfunkel Cecilia19701392354
1313Laura Pausini La Solitudine19931664351
1580Plain White T'S Hey There Delilah20071925345
210Harry Styles Sign Of The Times2017555345
1592Creedence Clearwater Revival Up Around The Bend19701936344
221Billie Eilish Bad Guy2019559338
1356André Hazes Het laatste rondje19841693337
1506Rufus & Chaka Khan Ain't Nobody19841822316
160Bill Withers Ain't No Sunshine1971472312
1476Red Hot Chili Peppers BY THE WAY20021785309
1638Justin Bieber Love Yourself20161942304
1606Bee Gees To Love Somebody19671908302
1416Etta James I'd Rather Go Blind19671717301
1338Stromae Tous Les Memes20131636298
751Kane Rain Down On Me20021046295
631Michael Jackson Heal The World1992923292
290Van Halen Jump1984581291
1030Gladys Knight & The Pips Midnight Train To Georgia19731320290
1593Bonnie Raitt I Can't Make You Love Me19911883290
1597Ellen Foley We Belong To The Night19791884287
1628Bob Marley & The Wailers Buffalo Soldier19831914286
1604Fleetwood Mac You Make Loving Fun19781889285
726Keane Sovereign Light Cafe20121009283
1716Dire Straits Water Of Love19781998282
879DJ Tiësto Traffic20031161282
1521Justin Timberlake Cry Me A River20021802281
1218The Opposites Slapeloze Nachten20131497279
1514Eurythmics There Must Be An Angel (Playing With My Heart)19851789275
1426Bee Gees More Than A Woman19771700274
1648Phil Collins Take Me Home19851922274
987Elton John Goodbye Yellow Brick Road19731261274
1169Sam Cooke A Change Is Gonna Come19641443274
1613Paul Young Love Of The Common People19841885272
1264Level 42 Lessons In Love19861534270
509Triggerfinger I Follow Rivers2012777268
608Ennio Morricone Once Upon A Time In The West1976869261
1586Madonna La Isla Bonita19871846260
642Simon & Garfunkel El Condor Pasa1970899257
1480Frank Boeijen Groep Hier Komt De Storm19881735255
892Dolly Parton I Will Always Love You19831147255
1704Sting ft. Cheb Mami Desert Rose20001957253
891Roxette Listen To Your Heart19891144253
1265Robert Miles Children19961516251
1295R.E.M. Shiny Happy People19911544249
1485Stevie Wonder Master Blaster (Jammin')19801732247
846Lauren Daigle You Say20191090244
1406Xavier Rudd Follow The Sun20151649243
989Marvin Gaye Sexual Healing19821231242
1538Gilbert Becaud Nathalie19641779241
1004Joe Cocker You Can Leave Your Hat On19861243239
1694MGMT KIDS20071933239
1675Culture Club Karma Chameleon19831913238
1290Janis Ian At Seventeen19751527237
966Manic Street Preachers If You Tolerate This Your Children Will Be Next19981201235
745George Baker Selection Little Green Bag1969978233
1602Otis Redding Try A Little Tenderness19661834232
1584Kaleo Way Down We Go20161811227
1081Duran Duran The Reflex19841302221
952Michael Jackson The Way You Make Me Feel19871173221
405Lex Uiting Nao 't Zuuje2017626221
1594James Brown It's A Man's Man's Man's World19661814220
361Ike & Tina Turner River Deep, Mountain High1966577216
501George Michael Freedom! '901990716215
1770Simply Red Fairground19951984214
1275Fugees Killing Me Softly19961489214
593Tears For Fears Everybody Wants To Rule The World1985807214
1079Drs. P Dodenrit19741293214
1066Zucchero Fornaciari Il Volo19961277211
1221Creedence Clearwater Revival Down On The Corner19691431210
517Nothing But Thieves Amsterdam2017727210
946Wham! Wake Me Up Before You Go-Go19841155209
1651Chris Isaak Blue Hotel19871859208
787Tears For Fears Woman In Chains1989993206
710Dolly Parton 9 To 51981913203
1768Steely Dan Do It Again19721970202
1402R.E.M. Find the River19921604202
1149Tones And I Dance Monkey20191348199
370Simon & Garfunkel Mrs. Robinson1968568198
1798Marvin Gaye Let's Get It On19731996198
1705Curtis Mayfield Move On Up19701902197
982George Michael & Aretha Franklin I Knew You Were Waiting (For Me)19871179197
828ABBA Voulez-Vous19791024196
1170Typhoon Hemel Valt20151365195
1224George Michael & Mary J Blige As19991419195
1778LP Lost On You20161973195
764The War On Drugs Thinking Of A Place2017956192
984Madness Night Boat To Cairo19801174190
1305Nick & Simon Kijk Omhoog20071495190
1677Sam Cooke Wonderful World19861863186
505Nothing But Thieves Sorry2017691186
967Simon & Garfunkel Scarborough Fair19661153186
1751Mark Ronson ft. Miley Cyrus Nothing Breaks Like A Heart20181935184
1465Chic Le Freak19781647182
1367UB40 Food For Thought19831548181
1097Barbra Streisand Guilty19801278181
693Madness Our House1982872179
765The Righteous Brothers Unchained Melody1965944179
1156The Black Crowes Remedy19921334178
739Charles Aznavour Yesterday When I Was Young1970916177
1187Lucifer House For Sale19751362175
1784Counting Crows Accidentally In Love20041958174
1576Gregory Porter Liquid Spirit (Claptone Remix)20151750174
1741The Black Crowes Hard to handle19901915174
1177Racoon Shoes Of Lightning20131350173
1434Beastie Boys Fight For Your Right (To Party)19861607173
1481Darude Sandstorm20011654173
1205Editors Munich20051375170
1438Faithless We Come 120011608170
512Tame Impala Let It Happen2015682170
1324Traveling Wilburys Handle With Care19881493169
705Gloria Gaynor I Will Survive1979873168
813Bronski Beat Smalltown Boy1984980167
1137Eros Ramazzotti & Tina Turner Cose Della Vita19981304167
563Neet Oet Lottum Hald Mich 's Vas2004728165
560Michael Jackson Ben1972724164
1420Therapy? Diane19951584164
1565Percy Sledge When A Man Loves A Woman19661728163
111Fleetwood Mac Dreams1977272161
1833James Bay Let It Go20151993160
1457Claw Boys Claw Rosie19921616159
1452Simply Red Stars19911610158
1512Sammy Davis Jr. Mr. Bojangles19671670158
893The Doobie Brothers Listen To The Music19721050157
1834Frank Boeijen Groep Winter In Hamburg19871991157
1793Bette Midler Beast Of Burden19841950157
1168Bee Gees Tragedy19791324156
823Marillion Lavender1985977154
717Dusty Springfield Son Of A Preacher Man1968871154
425Hero Toen ik je zag1997576151
203Diggy Dex ft. JW Roy Treur Niet (ode aan het leven)2015354151
1430U2 Stuck In A Moment20001581151
1616Manu Chao Me Gustas Tu20011767151
1374Whitney Houston One Moment In Time19881525151
1831Genesis Invisible Touch19861982151
760Bob Marley & The Wailers Could You Be Loved1980910150
1127Coldplay Christmas Lights20101275148
172Keane Somewhere Only We Know2004319147
1208Lenny Kravitz Are You Gonna Go My Way19931355147
1785Roxy Music Love Is The Drug19761932147
1056The War On Drugs Red Eyes20131202146
1724Drukwerk Je Loog Tegen Mij19811870146
1119Matthias Reim Verdammt Ich Lieb' Dich19901264145
1234Tracy Chapman Baby Can I Hold You19881379145
1845Acda en De Munnik Slaap Zacht Elisabeth19981990145
1482Tina Turner What's Love Got To Do With It19841626144
844UB40 Kingston Town1990988144
357Elton John I'm Still Standing1983501144
1052Michael Kiwanuka Home Again20121196144
789Typhoon Zandloper2014932143
541Fleetwood Mac Don't Stop1977683142
613Alanis Morissette Ironic1996755142
1082Tears For Fears Shout19851224142
1070GIGI D'AGOSTINO L'AMOUR TOUJOURS20011211141
756R.E.M. Man On The Moon1992897141
1085Skunk Anansie Hedonism19971226141
459Louis Armstrong What A Wonderful World1968600141
836Barry White You're The First The Last My Everything1974974138
1099Nina Simone Feeling Good19651236137
1154Bee Gees Massachusetts19671289135
1385Barbra Streisand & Céline Dion Tell Him19971519134
830Coolio ft. L.V. Gangsta's Paradise1995963133
1605Whitney Houston I Have Nothing19931738133
1486Boney M Rivers Of Babylon19781619133
829Racoon No Mercy2011961132
1083Madness Baggy Trousers19801214131
1238Bob Marley & The Wailers One Love - People Get Ready19841369131
506Bon Jovi Always1994635129
754Bryan Adams Heaven1985882128
486Buena Vista Social Club Chan Chan1997613127
609The Black Eyed Peas I Gotta Feeling2009736127
650Elton John Nikita1985776126
1171Sugarhill Gang Rapper's Delight19791296125
941Stromae Alors On Danse20101065124
1559Paul Simon Late In The Evening19801683124
1132Simple Minds Someone Somewhere In Summertime19821256124
617Supertramp Take The Long Way Home1979740123
781The Black Eyed Peas Where Is The Love2003903122
696Nina Simone Ain't Got No, I Got Life1968818122
1453Tom Petty and the Heartbreakers Mary Jane's Last Dance19931575122
1263ABBA S.O.S.19751384121
1018Bee Gees Words19681139121
1708Annie Lennox Why19921829121
5942Pac Changes1998715121
273Neil Young Rockin' In The Free World1989393120
1549Bill Medley & Jennifer Warnes (I've Had) The Time Of My Life19871669120
875Andrea Bocelli Con Te Partiro1996994119
988George Michael Killer/Papa Was a Rollin' Stone19931107119
1853George Michael Kissing a Fool19881971118
1293House Of Pain Jump Around19921411118
1782Barbra Streisand The Way We Were19731900118
577Prince Sign 'O' The Times1987693116
439ABBA Chiquitita1979554115
1510Spider Murphy Gang Skandal Im Sperrbezirk19821624114
1173Alannah Myles Black Velvet19901286113
1328Crowded House Weather With You19911441113
400Marvin Gaye What's Going On1971512112
1289Keane Bend And Break20051401112
296Nena 99 Luftballons1983407111
684Tame Impala The Less I Know The Better2015794110
1065Youp van 't Hek Flappie19811175110
510Sarah Brightman & Andrea Bocelli Time To Say Goodbye (Con Te Partirò)1997620110
1239U2 & Green Day The Saints Are Coming20061349110
703Supertramp Give A Little Bit1977812109
1111Paul Simon 50 Ways To Leave Your Lover19761220109
838Earth Wind & Fire ft. The Emotions Boogie Wonderland1979947109
1125Yann Tiersen Comptine d'un autre été: L'après-midi20011233108
261Bob Marley & The Wailers Redemption Song1980369108
677The Band The Weight1968784107
747The Police So Lonely1979854107
1237Roy Orbison In Dreams19631343106
656INXS Never Tear Us Apart1988761105
878Red Hot Chili Peppers Give It Away1992983105
1407Ronan Keating When You Say Nothing At All19991512105
1473Dan Hartman Relight My Fire19801578105
482Europe The Final Countdown1986587105
1327BUSH GLYCERINE19941432105
1841Stereophonics DAKOTA20051946105
749Rick Astley Never Gonna Give You Up1987853104
1054The Cure Close To Me19851158104
1087Keane Everybody's Changing20041190103
1032Simply Red If You Don't Know Me By Now19891135103
611Novastar Wrong1999713102
1631Joe Cocker & Jennifer Warnes Up Where We Belong19821733102
1306The Communards Don't Leave Me This Way19861408102
562Chef'Special Amigo2016664102
1243Peter Gabriel Sledgehammer19861345102
1717Bee Gees You Win Again19871818101
1228Dr. Dre Ft. Snoop Dogg, Kurupt & Nate Dogg The Next Episode20001329101
957Soft Cell Tainted Love19811058101
1787Peter Frampton Show Me The Way19761888101
557Heart Alone1987658101

Totaal: 273

© 2013 - 2020 Statistieken door Pino112. Data van NPO Radio 2.